06. November 2018 - 10:00
Modrá linka - Centrum pro vzdělávání a supervizi
Czech RepublicBrnoAnenská 10/10, Staré Brno602 00

Způsoby zvládání obtížných situací při spolupráci s klientem, Modrá linka - Centrum pro vzdělávání a supervizi, Utorok, 06. November 2018

Přihláška:

Vyplněné přihlášky posílejte na vzdelavani@modralinka.cz

Termín: 6.11.2018 - 8.11.2018
Cena: 3900,-
Začátek kurzu: 10:00 hod.
Hodinová dotace: 25 vyuč. hod.
Místo konání: CVS (Centrum pro vzdělávání a supervizi) Anenská 10, Brno
Kurz je akreditován: MPSV 2015/1048-PC/SP/PP
Lektor: Mgr. Michal Horák; Daniel Kaucký, DiS.

Kurz je založen na nácviku jednotlivých situací, které mohou být pro pracovníka obtížné. Například práce s klientem naplněným smutkem, radostí, agresivitou, apatií, atd. Dále pak bude tematizována práce s klienty, kteří jsou pro pracovníka iritující, a práce v situaci, kdy se pracovník sám ocitnul v obtížné životní chvíli a je nucen poskytnout službu klientovi. Témata krizové intervence jsou již mimo rámec tohoto kurzu, ale závěry z tohoto kurzu mohou být použity i při práci v krizových situacích.

účelem kurzu není předat nějaké knižní znalosti, ale nabídnout prostředí k nalezení vlastních potenciálů zvládání obtížných situací každému z účastníků.

V rámci teoretické části, která bude vždy navazovat na část praktickou budou představeny základní teoretické principy práce čerpající především z psychoterapeutických přístupů satiterapie a pesso-boyden psychomotorické psychoterapie.

Utorok, 06. November 2018, Modrá linka - Centrum pro vzdělávání a supervizi, Způsoby zvládání obtížných situací při spolupráci s klientem

Viac zaujímavých akcií
Získať odporúčania udalosti založený na Facebooku chuti. Získať teraz!Ukážte mi vhodných akcií pre mňaTeraz nie