14. Júl 2018 - 11:00

LETNÍ Výcvikový KEMP, RZ Štědronín Písek, Sobota, 14. Júl 2018

KDY: 14-21.7.2018
Zveme vás na LETNÍ VÝCVIKOVÝ KEMP ( TÁBOR ) který se uskuteční v měsíci červenec v rekreačním zařízení v jižních Čechách.
Náplň: Náplní kempu bude spousty praktických a teoretických dovedností a vědomostí použitelných v reálném životě. Např. celotáborový kurz sebeobrany s prvky Thai- Boxu, kurz přežití v cizím prostředí, základní neodkladná první pomoc v bojových podmínkách, právní povědomí nutné obrany, krajní nouze, fyzická příprava, základní kurz o zbraních a střelivu + taktika ( teorie + praxe, nácvik bude prováděn s airsoftovými zbraněmi ) a mnoho dalšího. Kemp bude organizován v polovojenském duchu. Samozřejmě nebudou chybět i volnočasové aktivity koupání, relax, týmové soutěže a hry. Kemp bude završen vyhodnocením a hudebním večírkem.
Účel: Účelem je motivace mladých lidí v jiné aktivity, prohloubení jejich všeobecných znalostí a dovedností. Získání pokory, disciplíny vůči ostatním a naučit se pracovat jako jednotlivec, ale i jako týmový parťák.
Cíl: Cílem je poskytnout účastníkům co nejširší záběr v oblasti bezpečnosti a prevence. Tudíž se kemp svojí rozmanitostí disciplín, zaměřením a konceptem stává v ČR elitním!!!
Pro koho je kemp určen: Kemp je určen zejména pro žáky a studenty ( dívky, chlapce ) od 12 do 28 let kteří chtějí vypadnout z běžného stereotypu a naučit se novým dovednostem, zažít spousty dobrodružství, legrace a seznámit se s novými kamarády kteří mají podobné zájmy.
CENA: Pro účastníky do 15 let 4300kč. Pro účastníky od 15 let včetně 4600kč. V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách, plná penze, celodenní pitný režim, odborné kurzy, besedy a vstupné. Na vše budou dohlížet zkušení a certifikovaní instruktoři včetně zdravotního dozoru.
Jak se přihlásit: O přihlášku nebo další informace si můžete napsat na FB ve zprávě, osobně nebo na e-mail:
Na výcvikový kemp si můžete pozvat i své přátelé. Za sdílení a rozeslání pozvánek vašim přátelům předem děkujeme.

Sobota, 14. Júl 2018, RZ Štědronín Písek, LETNÍ Výcvikový KEMP

Viac zaujímavých akcií
Získať odporúčania udalosti založený na Facebooku chuti. Získať teraz!Ukážte mi vhodných akcií pre mňaTeraz nie