14. Júl 2018 - 11:00

LETNÍ Výcvikový KEMP, RZ Štědronín Písek, Sobota, 14. Júl 2018

KDY: 14-21.7.2018
Zveme vás na LETNÍ VÝCVIKOVÝ KEMP ( TÁBOR ) který se uskuteční v měsíci červenec v rekreačním zařízení v jižních Čechách.
Náplň: Náplní kempu bude spousty praktických a teoretických dovedností a vědomostí použitelných v reálném životě. Např. celotáborový kurz sebeobrany s prvky Thai- Boxu, kurz přežití v cizím prostředí, základní neodkladná první pomoc v bojových podmínkách, právní povědomí nutné obrany, krajní nouze, fyzická příprava, základní kurz o zbraních a střelivu + taktika ( teorie + praxe, nácvik bude prováděn s airsoftovými zbraněmi ) a mnoho dalšího. Kemp bude organizován v polovojenském duchu. Samozřejmě nebudou chybět i volnočasové aktivity koupání, relax, týmové soutěže a hry. Kemp bude završen vyhodnocením a hudebním večírkem.
Účel: Účelem je motivace mladých lidí v jiné aktivity, prohloubení jejich všeobecných znalostí a dovedností. Získání pokory, disciplíny vůči ostatním a naučit se pracovat jako jednotlivec, ale i jako týmový parťák.
Cíl: Cílem je poskytnout účastníkům co nejširší záběr v oblasti bezpečnosti a prevence. Tudíž se kemp svojí rozmanitostí disciplín, zaměřením a konceptem stává v ČR elitním!!!
Pro koho je kemp určen: Kemp je určen zejména pro žáky a studenty ( dívky, chlapce ) od 12 do 28 let kteří chtějí vypadnout z běžného stereotypu a naučit se novým dovednostem, zažít spousty dobrodružství, legrace a seznámit se s novými kamarády kteří mají podobné zájmy.
CENA: Pro účastníky do 15 let 4300kč. Pro účastníky od 15 let včetně 4600kč. V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách, plná penze, celodenní pitný režim, odborné kurzy, besedy a vstupné. Na vše budou dohlížet zkušení a certifikovaní instruktoři včetně zdravotního dozoru.
Jak se přihlásit: O přihlášku nebo další informace si můžete napsat na FB ve zprávě, osobně nebo na e-mail:
Na výcvikový kemp si můžete pozvat i své přátelé. Za sdílení a rozeslání pozvánek vašim přátelům předem děkujeme.

Sobota, 14. Júl 2018, RZ Štědronín Písek, LETNÍ Výcvikový KEMP

Megyünk bebaszni

Megyünk bebaszni

Pondelok 01. Marec 2021
Stretávka :)

Stretávka :)

Utorok 30. Jún 2020
nic
Nedeľa 31. Máj 2020
5000 prátel
Streda 31. Marec 2027
Kartonova štyridsiatka :D
Štvrtok 31. Júl 2031
Ako budeš vyzerať o 10 rokov .
Streda 01. Január 2020
Viac zaujímavých akcií
Získať odporúčania udalosti založený na Facebooku chuti. Získať teraz!Ukážte mi vhodných akcií pre mňaTeraz nie